fbpx

📍 Místo: Brno
🗓 Datum: 30. 9. 2025, 9-17
🎓 Lektor: Tereza Košdy
💲 Cena: 5 900 Kč
🛠️ Forma: interaktivní výklad, sdílení zkušeností, případové scénáře, konkrétní nástroje, práce s výstupy z diagnostických dotazníků

Zajímá Vás toto téma? Pořiďte si celý Leadership starter pack.

👉 CHCI SE ZÚČASTNIT

 

Tento kurz je věnován vedení individuálních rozhovorů, které jsou klíčem k efektivnímu leadershipu. Zaměříme se na poskytování zpětné vazby, pravidelná setkání s jednotlivci, hodnotící rozhovory i roční evaluace. Probereme i možnosti vedení náročných rozhovorů. Zaměříme se také na individuální plán růstu, kariéry a motivace jednotlivých podřízených.

 

Co si účastník odnese:

  • Jasný rámec a jazyk pro zpětnou vazbu
  • Umění vést rozhovor, který má smysl, ne jen formu
  • Přehled praktických struktur a otázek
  • Větší jistotu v práci s emocemi, rozdíly v očekáváních, obavami

Přínosy pro firmu:

  • Kvalitnější vedení lidí 1:1
  • Zvyšování motivace i výkonu díky cíleným rozhovorům
  • Snížení rizika nedorozumění, fluktuace a frustrace
  • Efektivní rozvoj a plánování nástupnictví

 

O lektorce:

Tereza_Košdy.jpg

Tereza působila jako HR manažerka, před tím prošla různými projekty a pozicemi, kde měla na starosti vedení obchodních týmů, nábor nových zaměstnanců nebo například firemní vzdělávání a rozvoj. V současnosti se zaměřuje na podporu firem v oblastech péče o zaměstnance od náboru, přes vzdělávání až po outplacement. V roli konzultantky, lektorky a mentorky se věnuje jak individuální práci s lidmi, tak vedení workshopů a školení pro manažery, obchodníky a další klíčové týmy. Témata školení se týkají nejčastěji manažerských dovedností, komunikace, osobního rozvoje nebo týmové sounáležitosti. Zároveň se díky komplexnímu psychoterapeutickému výcviku věnuje i individuálním terapiím. Jejím cílem je propojovat svět byznysu s hlubším porozuměním lidské psychice a přinášet do firem praktické nástroje, které mají dopad.

  

👉 CHCI SE ZÚČASTNIT